Tylko 6 słów by poprawić zdrowie o 1 000%

Chcesz coś zrobić dla swojego zdrowia, a nie wiesz co. Gubisz się w nadmiarze rad i zaleceń, nie potrafisz zweryfikować, które informacje są sprawdzone, a które rozpowszechniają kartele farmaceutyczne. Jesteś ciężko chory lub właściwie nic Ci nie dolega, ale chciałbyś zrobić coś dla siebie i swojej rodziny, to ta rada jest dla Ciebie bezcenna.

Zapewne jej nie docenisz – nie szkodzi.

Po prostu się zastosuj, a po dwóch tygodniach napisz w komentarzu do notki – jak się czujesz. Czy widzisz zmiany w samopoczuciu, poziomie siły i witalności?

Oto te sześć słów:

Kup wyciskarkę wolnoobrotową. Używaj jej codziennie.

I to wszystko?

Tak, to mały wielki krok. Później przyjdzie czas żebyś przekonał się, które soki najlepiej Ci służą. Możesz eksperymentować, możesz doczytywać wszystko o terapii Gersona i chlorofilu z zielonych soków mającym zbawienne działanie dla naszej krwi, ale teraz wyrób w sobie nawyk picia świeżych soków. Zacznij używać wyciskarki jak najprędzej. Wrzucaj do środka co masz pod ręką, co lubisz, niech w pierwszej kolejności będą to: jabłka, marchew, pomarańcze, szpinak – wiktuały dostępne ‚od ręki’ w każdej kuchni, dające smaczne, słodkie soki. Gdy się rozsmakujesz, sprawdzisz co da się wycisnąć z chili i czy kapusta ma dużo soku?

Zapomnij o swojej starej sokowirówce – jakość soku jest zupełnie inna, wygoda użytkowania jest zupełnie inna – nie dasz rady codziennie zmywać sufitu w kuchni. To musi być koniecznie wyciskarka wolnoobrotowa, może być ręczna – daje najlepsze wyniki, choć trzeba się przy niej więcej napracować… i może się złamać na pomarańczy – jak moja. Może być elektryczna – w dłuższym okresie i tak jej nie unikniesz ze względu na wygodę i czas sporządzania soków, zwłaszcza jeżeli masz rodzinę.

Dlaczego akurat świeżo wyciskane soki?

Bo jeżeli nie jesteś przyzwyczajony do zjadania codziennie góry zieleniny, to w ten sposób masz szansę przyswoić największą ilość witamin, minerałów i enzymów – co jest niezbędnym i podstawowym warunkiem utrzymania zdrowia.

Processed by: Helicon Filter;

Processed by: Helicon Filter;

Processed by: Helicon Filter;

wyciskarka-woloobrotowa-blog-chwile-na-miare-stanislaw-karolewski-04

Księżniczką się po prostu jest.

 

Processed by: Helicon Filter;

Processed by: Helicon Filter;

Processed by: Helicon Filter;

Processed by: Helicon Filter;

Processed by: Helicon Filter;

Processed by: Helicon Filter;

  wyciskarka-woloobrotowa-blog-chwile-na-miare-stanislaw-karolewski-12

wyciskarka-woloobrotowa-blog-chwile-na-miare-stanislaw-karolewski-13

wyciskarka-woloobrotowa-blog-chwile-na-miare-stanislaw-karolewski-14

wyciskarka-woloobrotowa-blog-chwile-na-miare-stanislaw-karolewski-15

wyciskarka-woloobrotowa-blog-chwile-na-miare-stanislaw-karolewski-16

Processed by: Helicon Filter;

wyciskarka-woloobrotowa-blog-chwile-na-miare-stanislaw-karolewski-18

wyciskarka-woloobrotowa-blog-chwile-na-miare-stanislaw-karolewski-19

Share Button
  • Odwiedzin264913

1 Komentarz

Opublikuj komentarz